Wyjątkowe domy drewniane

DOMY DREWNIANE

Specjalizacją naszej firmy budownictwo domów drewnianych. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Budujemy wyjątkowe domy z drewna w najnowszej technologii, oraz zajmujemy się ich wykończeniami. Mamy wsparcie ekspertów na każdym etapie budowy domu szkieletowego. Od lat współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami w tej branży, dlatego też jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa upragniony dom z drewna!

Domy drewniane wykonane z naturalnego drewna utrzymują bardzo przyjazny mikroklimat w jego wnętrzu, który sprzyja naszemu zdrowiu oraz sprawia że dom z drewna jest wygodny o każdej porze roku. Technologia odporna na wilgoć powala na bardzo szybkie zakończenie budowlanych prac oraz umożliwia budowania nawet w trakcie jesieni lub zimy.

Domy drewniane realizowane przez nas wyróżniają się tm że są wykonane za pomocą najnowszych technik szkieletowych. Dlatego też są wyjątkowo komfortowe, niedrogie w eksploatacji a przede wszystkim ciepłe i łatwe do ogrzania w sezonie zimowym. Wykorzystujemy tylko sprawdzone i trwałe materiały, tak aby dom mógł służyć Wam długie długie lata. Stawiamy nie tylko domy letniskowe ale również domy całoroczne.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy!

Copyright © 2010 DREWNIANEDOMY.EU

Jerzy Zgorzelski - Projekt serwisu